O nás

Nacházíte se na oficiálních stránkách společnosti ALIMENTARE a.s., společnosti, která vznikla v roce 1995 z myšlenky tří přerovských podnikatelů s  obchodním projektem vybudovat a provozovat síť obchodních center pod názvem KOLOSEUM. Dnes tato společnost  úspěšně provozuje dvě obchodní centra.

OC KOLOSEUM v Přerově, na  tř. gen. Janouška 2854/2,  bylo  prvním projektem , kde vlastníci společnosti sami navrhli tvar, název a provozní uspořádání budovy. Slavnostně bylo  otevřeno dne  13. 5. 1998 a  pronajato různým provozovatelům.  Největším je firma AHOLD ČR, a. s.  se supermarketem ALBERT a Makovec a. s. maso-uzeniny.

Druhé OC KOLOSEUM vzniklo koupí a rekonstrukcí bývalého obchodního domu Bečva JEDNOTY v Hranicích na Moravě,  na třídě 1. máje 1901 a bylo otevřeno dne  1. 10. 2003. Zde  největšími  provozovateli jsou  Penny Market  s. r. o., Česká pošta s. p. ,  Makovec  a. s. maso-uzeniny a další.  Na vedení Alimentare a. s. se podílí úzký kolektiv pracovníků,  kteří  jsou ve společnosti  od  založení firmy.